Amsterdam | Front End Developer | Freelance | JavaScript | Node.js | Vue.js | TypeScript | CSS
Beschrijving probleemstelling
Binnen het DevOps team Online zijn wij op zoek naar een Senior Lead Front End developer met kennis van toegankelijkheid. Deze ontwikkelaar gaat zich bezig houden met de ontwikkeling van webpagina's die gekoppeld worden aan systemen uit de backoffice.
Beschrijving nodig
Als Senior Lead Front End Developer heb je uitgebreide kennis van alle aspecten van softwareontwikkeling en ken je de best practices. Je hebt uitgebreide kennis van responsive en toegankelijke ontwikkeling van webapplicaties. Je hebt uitgebreide kennis van Node.js, Webpack, Browser API's, Vue 2/3, HTML semantiek, CSS pre-processors, Typescript en GraphQL. Voor al deze aspecten houd je je kennis up to date.
Je houdt je bezig met de volgende werkzaamheden:
• Ontwerp, ontwikkel, implementeer, documenteer en beheer webapplicaties in een Azure-omgeving.
• Debuggen, analyseren en oplossen van problemen in de OTAP-omgevingen.
• Je participeert in het DevOps Team Online voor het doorontwikkelen en implementeren van gebruikerswensen. • Je bent betrokken bij toegankelijkheidsaudits en implementeert WCAG 2.1 Level AA-standaard.
• Je communiceert op detailniveau met eindgebruikers, key-users en DevOps Teamleden over bedrijfsprocessen en behoeften.
• Je kunt de bedrijfsprocessen evalueren aan de hand van de standaard gedefinieerde oplossing en deze vertalen naar use cases en user stories.
• Je bent bekend met het gebruik van toegankelijkheidstools zoals VoiceOver, NVDA en JAWS.
• Coachen van junior teamleden.
• Ondersteunen van anderen, zoals de testers, het content team, UX/Design en eindgebruikers.
• Valideer nieuwe versies van de door Team Online beheerde software.
• Up-to-date houden en valideren van de gebruikte webapplicaties en software van derden.
Teambeschrijving
Team Online valt binnen Domein Klant. Team Online is verantwoordelijk voor de online dienstverlening van het bedrijf. Het scrumteam bestaat momenteel uit een Product Owner, Developers (Back-end, Front-end, UX, Design, Business Analyst, Tester) en Scrum Master. Wij werken volgens de Agile methode; in multidisciplinaire en zelforganiserende teams die in driewekelijkse Sprints waarde leveren aan de gebruiker.
Eisen
Tijdens het wedstrijdgesprek worden onderstaande eisen (diploma's, competenties en ervaring etc.) getoetst.
1. eis-1 • HBO werkniveau
2. eis-2 • Minimaal 5 jaar aantoonbare kennis en ervaring met ontwikkeling van front-end software.
3. eis-3 • Minimaal 5 jaar aantoonbare kennis van en ervaring met JavaScript/Typescript.
4. eis-4 • Minimaal 2 jaar aantoonbare kennis van en ervaring met Node.js
5. eis-5 • Minimaal 3 jaar aantoonbare kennis van en ervaring met Vue.js, Typescript en CSS.
6. eis-6 • Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift.
7. eis-7 De kandidaat moet over de volgende competenties beschikken:
·Analytisch: Je ziet de relatie tussen oorzaak en gevolg. Maakt onderscheid tussen hoofd- en bijzaken
· Communicatief: Je kunt boodschappen ontvangen en overbrengen in woord, geschrift of gebaar. Kan zich duidelijk uiten.
· Klantgerichtheid Je herkent de wensen, behoeften en belangen van zowel interne als externe klanten en handelt hiernaar. Is nuttig.
· Resultaatgerichtheid: Je houdt de voortgang bij, rapporteert en informeert hierover. Je denkt vooruit. Stelt doelen en bereikt deze.
· Organisatiebewustzijn / interactief binnen de organisatie: Je begrijpt belangen en krachten binnen de organisatie en speelt daarop in. Je herkent de invloed en gevolgen van je eigen gedrag op de organisatie. Kent zijn weg in de organisatie.
· Initiatiefrijk: Je signaleert kansen en zet deze om in strategie en verbeter- of vernieuwingsacties die bijdragen aan een betere dienstverlening en positionering van de organisatie. Zoekt actief naar kansen.
Deze competenties worden getoetst in een gesprek.
Wensen
1. kwaliteit-1 • Ervaring met werken volgens de Agile/Scrum methodiek in een DevOps team
2. kwaliteit-2 • Ervaring met modern Framework (Vue.js)
3. kwaliteit-3 • Ervaring met browsertechnologie (browser API's etc., CSS, HTML)
4. kwaliteit-4 • Ervaring met Docker containers
5. kwaliteit-5 • Ervaring met het gebruik van GIT-repositories. #1046114
Klik hierom het privacybeleid van Hays te lezen, welke gedetailleerde informatie bevat over hoe we uw persoonlijke gegevens gebruiken en beschermen, en uw rechten in verband hiermee.
Overzicht
Contractvorm
Contracting
Branche
Olie, Gas & Energie
Locatie
Amsterdam
Vakgebied
Software Development
Salaris
Hourly Rate
Referentie:
1046114
Spreek met een consultant
Spreek met Nadya Lyalina, de recruiting expert die deze vacature in behandeling heeft, werkzaam in kantoor Amsterdam