Senior Business Analist

Zeist/Apeldoorn | Hybrid | Business Analyst | 36/40 uur
Voor het project Duurzaamheid ben ik op zoek naar een senior business analist voor scrumteam Duurzaamheid. Binnen scrumteam werken we samen met nearshoring collega’s.

Project informatie:

Het hoofddoel van het project is het realiseren van de duurzaamheidsrapportage straat die invulling geeft aan de CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), waarbij de CO2-afdruk van de financiële instrumenten met ingang van 1-1-2024 is gerealiseerd.

Het behalen van dit doel vereist dat we een volledige rapportagestraat tbv Duurzaamheid realiseren naast de bestaande 'financiële' rapportageketens tbv externe verantwoording.

De nieuwe duurzaamheidsrapportage straat is vanaf boekjaar 2023 ingericht voor de CO2-afdruk van de financiële instrumenten:
  • De huidige NFRD (non Financial reporting Directive) rapportagestroom is gedigitaliseerd/ geautomatiseerd ingericht.
  • De digitale NFRD rapportagestroom wordt ingezet bij oplevering van het jaarverslag over 2023 en vanaf boekjaar 2024 voor alle rapportage eisen van de CSRD.

De werkzaamheden bestaan primair uit:
  • Ophalen, onderkennen en begrijpen business wensen en deze vertalen naar het ontwerp
  • Opstellen en reviewen van ontwerpdocumenten
  • De requirements uitwerken en voorbereiden voor bouwteam
  • Testen van gerealiseerde oplossingen
  • Testwerkzaamheden
Beschrijving profiel kandidaat:
  • Communicatief sterk, kan gesprek voeren op basis van inhoud en argumenten
  • Gericht op samenwerking met de omgeving en weet hoe met weerstand om moet gaan die met veranderingen gepaard gaat.
  • Analytisch sterk en resultaatgericht.
  • “ agile mindset” en daarnaast ook ervaring met agile werken, bij voorkeur in een Scaled Agile (SAFe) omgeving.
  • Bij voorkeur ervaring met het werken in een financiële context (bij verzekeraars)
Algemeen informatie:
De cultuur is open en informeel. We gaan voor kwaliteit en resultaat! Scrumteam Duurzaamheid is onderdeel van de Agile Release Train Finance. In deze release train werken we aan de optimalisatie van het financiële en actuariële landschap ten behoeve van rapportage consolidatie en actuariële processen.
Hybride werken is mogelijk in deze rol. Het scrumteam stemt met elkaar af op welke dagen je met elkaar op kantoor ontmoet en samenwerkt. #1046178
Click here to access HAYS Privacy Policy, which provides detailed information on how we use and protect your personal information, and your rights in relation to this.

Summary

Job type
Contract
Industry
Insurance
Location
Zeist
Specialism
Insurance
Pay
Per Hour
Ref:
1046178

Talk to a consultant

Talk to Saad Jamil, the specialist consultant managing this position, located in Amsterdam
Hays Amsterdam, H.J.E. Wenckebachweg 210

Telephone: +31 681358993

Similar jobs to Senior Business Analist

  • Power BI Specialist

    POWER BI SPECIALIST Freelance contractor sql oracle dutch
    Utrechtin consultation
  • Business Analyst

    Business requirements | Solution | IT design | Analyse business processes | Hybride |
    Netherlands (Hybrid)70k - 83k + pension
  • Business analyst

    Business Analyst Interim
    NETHERLANDSin overleg
  • Data CX consultant

    Interim Data CX
    Den Boschin overleg